×
DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

Türkiye’nin nakliyat ve depolama alanında kendini ispatlamış olan Armin Nakliyat, 1996 yılından bu yana göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı birçok müşterisi tarafından taktir toplamış ve beraberinde referans kazanmıştır. Yılların vermiş olduğu birikim ile hareket eden şirketimiz eşya depolama hizmetlerine 1997 yılında başlamıştır.

Ülkemizde özellikle son 5 yılda gerçekleşen kentsel dönüşüm ile birlikte depolama hizmetleri hızla artmış ve bu konuda birçok müşterimiz bu hizmeti firmamızdan tedarik etmektedir. Firmamız eşya depolama hizmetlerine başlarken nakliyat hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu kaliteyi tamamen depolama alanına da çekmiştir. Çünkü gerçekten bu işi profesyonel bir şekilde yapabilen firma sayısı azdır. Armin ailesi yapmış olduğu ortak görüşmeler ve alınan karar neticesinde hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında depolama alanları açmıştır. Firmamız depolama hizmetlerinde tüm sigortalama hizmetlerini ALLİANZ güvencesinde yapmaktadır.

Eşya Depolama Alanında Armin Nakliyat

Firmamız eşya depolama alanına yapmış olduğu hizmet süreçleri şu şekildedir; Depolama hizmetlerinden yararlanacak müşterilerin tüm eşyaları firmamız tarafından ücretsiz expertiz yapılarak hangi depo boyutu, ne kadar malzeme gerekli, sigorta bedeli ne olacak gibi konulara değinerek taşınma öncesinde gerekli tedbirleri almaktadır. Şirketimizin en önemli hususlarından biri olan depolama hizmetinde firmamız profesyonel yapısından asla taviz vermeden hareket edebilmektedir.

Sizde depolama alanında bu kadar profesyonel olan ve gerçekten de işine dört elle sarılan bir aile şirketinin bireyi olmaya ne dersiniz. Firmamız sizlere her konuda gerekli desteği sağlayacaktır. Detaylı bilgileri https://arminnakliyat.com/ adresinden alabilirsiniz.

 

Diğer Hizmetler

Sizin için Değerli Olan Her Şey Bizim İçinde Değerlidir Yükünüz Yükümüzdür :) 0 312 334 50 22